Turdus Merula


Stránky jednoho karlínského kosa turdus merula
 

Náhodný kos

náhodný kosKosí galerkaKosí CD

kosí CD Stáhněte si kosí CD

Kontakt

K odeslání emailu použijte formulář Psaní pro kosa.

Registrace

Pro registraci použijte registrační formulář.

RSS

Kosí RSS kanál

Odkazy

Tulláci v Kongresovém centru

9. listopadu 2008
Jistě vás nepřekvapí, že jsem byl 6.11. s létajícím kaprem na Jethro Tull. Pánové si cestou na turné k čtyřicátému výročí založení kapely udělali dostaveníčko v Kongresovém centru v Praze (brňáci to prej nemají brát osobně). Čtyřicet let … to je co?

Muzikanty jsme pozorovali téměř z ptačí perspektivy, protože jsem se tak dlouho rozmýšlel, jestli lístky koupit či ne, až jiné nezbyly. Ale to vůbec nevadilo, jen jsem málem vyplivnul z hnízda u stropu hašlerku do přízemních řad, když při závěru skladby Serenade to a cuckoo udělal pan Anderson holubičku a do flétnového mikrofonu udělal „kuku“. Ještě bych měl podotknout, že jsem ji málem vyplivnul nadšením. A abyste si nemysleli, že si jako vždycky vymýšlím, tak tady si můžete „kuku“ poslechnout – KUKU

Koncert se mi líbil, i když zážitek z Lokte nepřekonal. Nechci malovat čerta na zeď, ale namaluji ho: Je možné, že tohle byl poslední koncert JT v České republice. Doufám, že ne.
Taky jsem slyšel něco o tom, že by měla vyjít nová deska … ale možná se mi to jen zdálo, já jsem totiž ve snu hrozný romantik (slovo „hrozný“ si vyložte jak chcete).

A na závěr se můžete juknout na krátkou reportáž o Jethro Tull z ČT, ale musím upozornit, že hned po reportáži následuje informace, ze které by se vám mohlo udělat nevolno.
Reportáž z ČT. V reportáži zazní z úst produkční festivalu slova "kovový xylofon", měla na mysli zvonkohru, xylofon je ze dřeva, ale to navadí.

No a zdravím létajícího kapra, ať už létá kdekoli.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Všechny články